Nasi Sympatycy i Członkowie uhonorowani!

Medal Prezydenta Lublina otrzymał Pan Robert Sych, a specjalne wyróżnienie Pan Mariusz Trościańczyk – nasi wspaniali terapeuci, nauczyciele oraz przyjaciele naszych dzieci i naszego Stowarzyszenia ,,Camino” Panowie od wielu lat uczą dzieci niepełnosprawne w SOSW na ul.Głuskiej 5 w Lublinie oddając im swoje ogromne serca. To Im nigdy nie brakuje wiary i siły i dzięki nim niemożliwe zawsze staje się możliwe !!!! DZIĘKUJEMY W IMIENIU DZIECI ORAZ RODZICÓW.

[ sport krótki film ]

Z wielką radością informujemy także, że dzisiaj Medal Prezydenta Miasta Lublin otrzymała Katarzyna Siedlecka! Osoba wielkiego serca, wrażliwości, walcząca o godność każdego człowieka, a zwłaszcza tych, którym godności często się odmawia. Współzałożycielka Camino, nasza inspiracja! Kasiu, z całego serca gratulujemy!

Składamy ogromne gratulacje również Anicie Grzegorczyk, która miała zaszczyt odebrać dziś na uroczystej gali medal Prezydenta Miasta Lublina. Anita od wielu lat działa w naszym mieście na rzecz osób niepełnosprawnych i my wiemy o tym najlepiej  😉 że gdyby nie Anita nie byłoby ,,Camino” Cieszymy się niezmiernie, że zostało dostrzeżone przez innych Jej wielkie serce ❤