Spotykamy się i działamy po wakacyjnej przerwie!

Stowarzyszenie Camino serdecznie zaprasza na zajęcia hip-hopowe.

Tańczyć będziemy w każdy czwartek w MDK „Pod Akacją” przy ul. Bolesława Chrobrego 18 w Lublinie. Spotykamy się w dwóch grupach:
I – 18:30 – 19:30
II – 19:30 – 20:30.
Pierwsze powakacyjne zajęcia już 06.09.2018 !!!
Przybywajcie i przyprowadźcie przyjaciół i rodzeństwo.
Zwieńczeniem tegorocznego cyklu zajęć będzie Festiwal Mikołajki Hip-Hopowe, kto uczestniczył w poprzednich edycjach, ten wie, że warto być wtedy z nami !!!
Informacje pod nr tel. 783-470-917.
Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych otrzymanych od Miasta Lublin, Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie.

Stowarzyszenie Camino po wakacyjnej przerwie zaprasza na zajęcia sportowe. Spotykamy się w każdy wtorek w godzinach 18:30 – 20:00 w sali gimnastycznej SOSW nr 2 w Lublinie przy ul. Głuskiej 5. Zapraszamy stałych uczestników i nowych przyszłych sportowców. Gwarantujemy dobrą zabawę i dużo ruchu dla młodzieży oraz aktywność fizyczną dla rodziców.
Informacje pod nr tel. 783-470-917. Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Miasta Lublin, Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie.

Tak pracujemy na zajęciach logopedycznych:
Zajęcia są dofinansowane ze środków otrzymanych od Miasta Lublin, Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie.