Wspólny wyjazd do Kompleksu Świętokrzyska Polana.

Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną CAMINO zaprasza na wspólny wyjazd do Kompleksu Świętokrzyska Polana.

Termin 16.09.2017 r.
Cena: 100,00 zł/osoba

Kompleks Świętokrzyska Polana to nowe miejsce na turystycznej mapie Polski. Położony na terenie Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku Krajobrazowego w Chrustach (gm. Zagnańsk) koło Kielc, na polanie w głębi lasu, stanowi doskonałe miejsce do wypoczynku, zabawy i aktywnego spędzania czasu. 


W programie naszej wycieczki znajdziecie:

– AKWARIA OCEANIKA – zespół wielkoformatowych akwariów z setkami gatunków ryb i wodnych stworzeń z wód rzek, jezior, mórz i oceanów z całego świata, podzielonych według miejsca ich występowania, a także zwierzęta wodne, które nie występują już w warunkach naturalnych i stanowią prawdziwe unikaty akwarystyczne. Są tu rekiny, azjatyckie jaszczurki, żółwie, traszki chińskie, czy zwierzęta zamieszkujące las namorzynowy. Łączna objętość wody to ponad 250 000 litrów. Oceanika jest najbogatszą wystawą ryb akwariowych w Polsce. 

– PARK MINIATUR ŚWIĘTOKRZYSKO to miejsce, które przeniesie każdego w niezwykłą podróż po zakątkach Ziemi Świętokrzyskiej. Na powierzchni 2 400 m2 zebrano 20 najciekawszych zabytków regionu, przedstawionych w skali 1:20 i podzielonych na trzy ścieżki tematyczne: zamki i obiekty obronne, zabytki sakralne oraz zabytki techniczne. Miniatury rozmieszczone są na terenie odwzorowującym kształt województwa świętokrzyskiego i położone analogicznie do rzeczywistego usytuowania na jego terenie. 

– BRZOZOWA ZAGRODA to królestwo zwierząt. Tutaj na dzieci czekają puszyste króliki, małe świnki wietnamskie, owce miniaturki i dostojne pawie. Każdy może tu wejść, nakarmić je i z bliska się im przyjrzeć. 

– KRAINA ZABAWY – najmłodsi mogą tutaj skakać, biegać, zjeżdżać, rywalizować na dmuchańcach z podwodnego świata. Nieco starsze dzieci ucieszą się ze zjeżdżalni Mały Delfin i z kul „Wipe out”, które dają wiele możliwości zabawy i rywalizacji. Jest też coś wyjątkowego – ruchomy statek, który kołysze się na falach i dostarcza szczególnie dużo emocji i rozrywki. Dzieci go uwielbiają! Najodważniejsze dzieci będą mogły spróbować swoich sił na zjeżdżalni Delfin Gigant o wysokości aż 10 m i długości 16 m! Jest tez karuzela – ośmiornica, a na niej wirujący świat szczęśliwej i beztroskiej zabawy! 
– PARK LINOWY to miejsce pełne zakamarków, lin, drabinek, krętych korytarzy, gdzie dzieci i młodzież mogą przyjemnie spędzić czas na świeżym powietrzu, bezpiecznie bawiąc się na linach. Na terenie parku znajdują się dwie trasy o różnym stopniu trudności. Zarówno osoby rozpoczynające przygodę z zabawą na linach, jak i te bardziej doświadczone, poszukujące większej dawki emocji, znajdą tutaj coś dla siebie. Trasa dolna została specjalnie zaprojektowana dla najmłodszych dzieci już od 4 roku życia. Trasa ta pozostaje na wysokości wzroku rodziców, zapewniając im bliski kontakt z pociechą. Młodzież pragnąca większych wyzwań, najlepiej poczuje się na trasie górnej, która dostarczy wielu wrażeń i sprawi dużą przyjemność zarówno początkującym, jak i bardziej wymagającym. 

– ŁÓDECZKI to świetna zabawa na gorące, letnie dni. Łódeczki napędzane siłą mięśni dziecka pływają w basenie z płytką, chłodną wodą. Wyścigi, pogonie i relaks na wodzie, to bez wątpienia to, co dzieci lubią najbardziej. 

GOLD EUROBUNGEE – skoki i salta wykonywane w powietrzu to niezwykłe przeżycie, które fascynuje osoby w każdym wieku. Używając specjalnych gum elastycznych, skoczek zapięty w uprząż odbija się od trampoliny i szybuje na wysokość nawet 11 metrów. Zabawa jest całkowicie bezpieczna, a brać w niej mogą dzieci już od 2 lat. Nasze Eurobungee ma aż 8 metrów wysokości, tak więc jest najwyższym bungee w Polsce.

W cenie jest zawarty: przejazd autokarem, ubezpieczenie NNW, obiad, wstęp na wymienione wyżej atrakcje bez limitu czasowego!

Zapisy pod nr tel. 783 470 917- proszę o podanie imienia i nazwiska oraz nr PESEL chętnych do uczestnictwa.
Liczba miejsc jest niestety ograniczona – zgłaszajcie się szybko!